Więcej

Ciche Wzgórze

Kompleks Ciche Wzgórze  posiada apartamenty 2,4 osobowe  w centrum Zakopanego. Świetna lokalizacja naszych apartametów pozwala  cieszyć się pobytem zaledwie 900 m do ścisłego centum, gdzie można swobodnie spacerować słynnym deptakiem Krupówki, odwiedzając karczmy góralskie, kawiarnie, restauracje oraz rozpocząć wędrówkę tatrzańskimi dolinami lub bezpośrednio na najpiękniejsze górskie szczyty.

Więcej
Więcej

Royal Resort Spa

Kompleks Royal Resort Spa

W skład kompleksu Royal Resort Spa wchodzą trzy wyjątkowe apartamenty: Apartament Royal
Mountain, Apartament Royal Highlander i Apartament Royal Tatra View. Są to ekskluzywne
mieszkania zlokalizowane w bliskiej okolicy Krupówek i Skoczni Narciarskiej w Zakopanem.

Więcej
Więcej

Willa Nowotarska Centrum

Więcej
Więcej

Apartamenty Pod Giewontem Spa

Kompleks Apartamenty pod Giewontem

W samym sercu Zakopanego zlokalizowany jest Kompleks Apartamenty pod Giewontem. W jego skład wchodzi Apartament Górski Szlak i Apartament Żółta Turnia. Do Krupówek jest zaledwie 700 metrów. Wygodna lokalizacja i luksusowe wyposażenie są gwarancją rewelacyjnego urlopu. 

Więcej
Więcej

Zakopiańskie Chaty

Zakopiańskie Chaty - rodzinny dom z kominkiem, to 65-metrowy apartament zlokalizowany w spokojnej okolicy. Do użytku Gości oddajemy salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, 1 łazienka i 1 toaletę. Komfortowo czas spędzi tu 8 osób dorosłych .Domek jest w pełni wyposażony w udogodnienia i urządzony z dbałością o każdy szczegół. Pomimo wielu gustownych ozdób, których u nas nie brakuje, wiemy, że największe wrażenie robi widok z okna – Tatry o każdej porze roku prezentują się zjawiskowo. W kompleksie znajduje się mały plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i parking.

Więcej