Zarezerwuj pobyt

od 200  / noc

Wybierz termin i gości — poniżej zobaczysz dostępne plany. Rezerwację dokończysz w oknie systemu partnerskiego.

Jak to działa

  1. Termin i goście Wybierz przyjazd, wyjazd oraz liczbę osób (tak jak w hotelu — z podziałem na dzieci).
  2. Plany i ceny Zobaczysz wszystkie dostępne plany dla wybranych dat — bez ukrywania alternatywnych ofert.
  3. Rezerwacja Kliknij Wybierz przy planie — w oknie partnerskim dokończysz rezerwację.

Dostępne plany i ceny

Porównaj warunki pobytu.

Ustaw daty powyżej

Ustaw przyjazd, wyjazd i liczbę osób, potem kliknij „Szukaj” — pojawią się plany cenowe za cały pobyt.

Kalendarz dostępności

Przełączaj miesiące i wybierz przyjazd oraz wyjazd. Wolne terminy są wyróżnione kolorem zgodnym z motywem strony. Daty możesz zsynchronizować z formularzem „Zarezerwuj pobyt” powyżej, a potem odświeżyć wyszukiwanie.

Ładowanie kalendarza dostępności…

Liczba gości jest pobierana z pola „Goście” w sekcji „Zarezerwuj pobyt” powyżej — upewnij się, że jest ustawiona przed zastosowaniem.

Otwórz kalendarz w nowej karcie

O obiekcie

Zakopiańskie Chaty nr 4

Zakopiańskia Chata nr 4  znajduje się w Kościelisku. To podhalańska wieś, z której rozpościera się wyjątkowy widok na Tatry. Miejscowość ta jest ciekawą alternatywą dla zatłoczonego, zwłaszcza w sezonie turystycznym, Zakopanego.

Domek o powierzchni 65-metrów to rodzinny domek dla 8 osób który posiada salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, 1 łazienkę i 1 toaletę. Dwie sypialnie na piętrze wyposażone są w łoże małżeńskie oraz sofę 1 osobową z możliwością rozłożenia. Na parterze znajduje aneks kuchenny z salonem w którym znajduje się rozkładana sofa. 

Domek jest w pełni wyposażony w udogodnienia i urządzony z dbałością o każdy szczegół. Pomimo wielu gustownych ozdób, których u nas nie brakuje, wiemy, że największe wrażenie robi widok z okna – Tatry o każdej porze roku prezentują się zjawiskowo.

U nas poczujesz się jak w domu a wieczory spędzone w rodzinnym gronie przy kominku na długo zapadną w pamięć. Zależało nam na połączeniu nowoczesności, wygody i lokalnej tradycji. Przyjedź i przekonaj się sam. Spędzony u nas czas zaowocuje wzmocnieniem więzi rodzinnej lub przyjaźni.

W kompleksie znajduje się mały plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i parking.

W domku obowiązuje zakaz palenia oraz wprowadzania zwierząt.

Pomieszczenia:

Parter

Salon: stół z 4 krzesłami, rozkładana kanapa, stolik kawowy i TV, kominek (dodatkowy brykiet płatny)

Aneks kuchenny: nowoczesna zabudowa kuchenna z lodówką, płytą grzewczą, kuchenką mikrofalową, czajnik elektryczny, garnki i patelnie oraz zastawa stołowa dla 8 osób.

Łazienka: toaleta i umywalka

Piętro

Sypialnia: łóżko małżeńskie, rozkładana sofa oraz TV. Z pokoju wyjście na balkon.

Sypialnia 2: łóżko małżeńskie, rozkładana sofa oraz TV. Z pokoju wyjście na balkon.

Łazienka: kabina prysznicowa, toaleta, umywalka, lustro, grzejnik, ręczniki, suszarka do włosów.

Udogodnienia

- TV

- Wifi

- Kuchnia w pełni wyposażona

- Mikrofala

- Ręczniki,

-Suszarka do włosów

- Kominek

- Miejsce postojowe

- Taras widokowy

- 2 x Balkon

-Plac zabaw dla dzieci 

Uwaga!!! W dniu przyjazdu bardzo ważny jest kontakt celem ustalenia godziny przybycia Państwa na miejsce.

Opłata klimatyczna jest pobierana na miejscu 3 zł od każdej osoby za 1 dzień pobyt

Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu.(płatne gotówką lub kartą).

Lokalizacja:

- 200 m sklep spożywczy

-250 m do najbliższej restauracji

- 220 m do cukierni.

- 2, 5 km do Butorowy Wierch.

- 200 m do przystanku autobusowego i apteki

Udogodnienia

Podstawowe informacje

  • Balkon
  • Taras
  • Ogród

Kuchnia

  • Aneks kuchenny
  • Lodówka
  • Płyta indukcyjna
  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Stół jadalniany

Łazienka

  • Prysznic
  • Suszarka do włosów
  • Ręczniki
  • Podstawowe kosmetyki

Media i technologia

  • Wi-Fi
  • Telewizor

Komfort

  • Ogrzewanie
  • Sofa rozkładana
  • Zestaw do prasowania
  • Kominek

Widok i lokalizacja

  • Widok na góry
  • Blisko szlaków

Parking i transport

  • Parking prywatny

Dla rodzin

  • Łóżeczko dziecięce (odpłatnie)
  • Strefa zabaw dla dzieci

Zwierzęta

  • Ogrodzony ogród
  • Zwierzęta zabronione

Usługi

  • Śniadania

Zasady pobytu

  • Zakaz palenia

Lokalizacja i mapa

nędzy kubińca 171 G , Kościelisko 34-511

Widok mapy

Nawiguj w Google Maps

Pogoda (7 dni)

Źródło: MET Norway

Ładowanie…

FAQ

  • Ile osób może nocować w Zakopiańskie chaty nr 4 w Kościelisku?
    Domek przeznaczony jest dla maksymalnie 8 osób. Ma 65 m², 2 sypialnie na piętrze oraz salon z rozkładaną sofą na parterze.
  • Jak wygląda układ domku i ile jest sypialni oraz łazienek?
    Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz toaleta z umywalką. Na piętrze są 2 sypialnie (każda z łóżkiem małżeńskim i sofą) oraz łazienka z prysznicem. Łącznie: 2 sypialnie i 2 łazienki/toalety.
  • Czy domek ma widok na Tatry i przestrzeń na zewnątrz?
    Tak, największym atutem jest widok na Tatry. Do dyspozycji gości są taras widokowy oraz 2 balkony (po jednym przy każdej sypialni).
  • Czy w domku jest kominek i czy opał jest w cenie?
    Tak, w salonie znajduje się kominek. Dodatkowy brykiet jest płatny.
  • Jakie udogodnienia oferuje Zakopiańska Chata nr 4 (Wi‑Fi, TV, wyposażenie)?
    W domku dostępne są m.in.: Wi‑Fi, TV, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, płyta grzewcza, mikrofalówka, czajnik, garnki, patelnie i zastawa dla 8 osób), ręczniki oraz suszarka do włosów.
  • Czy można przyjechać ze zwierzętami i czy wolno palić w domku?
    Nie. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt oraz zakaz palenia w domku.
  • Czy na miejscu jest parking oraz atrakcje dla dzieci?
    Tak, na terenie kompleksu znajduje się miejsce postojowe/parking. Dla dzieci przygotowano mały plac zabaw, a dodatkowo jest miejsce na ognisko.
  • Jak wygląda zameldowanie i dlaczego trzeba kontaktować się w dniu przyjazdu?
    W dniu przyjazdu wymagany jest kontakt w celu ustalenia godziny przybycia na miejsce. Dzięki temu przekazanie domku przebiega sprawnie.
  • Jakie są opłaty dodatkowe: opłata klimatyczna i rozliczenie za pobyt?
    Opłata klimatyczna jest pobierana na miejscu i wynosi 2 zł od osoby za każdy dzień pobytu. Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu (możliwa płatność gotówką lub kartą).
  • Co znajduje się w pobliżu domku – sklep, restauracje i komunikacja?
    W okolicy: sklep spożywczy ok. 200 m, restauracja ok. 250 m, cukiernia ok. 220 m, przystanek autobusowy i apteka ok. 200 m. Dodatkowo ok. 2,5 km znajduje się Butorowy Wierch.

Atrakcje w okolicy

Najbliżej zlokalizowane atrakcje w okolicy obiektu.

Brak atrakcji w tej lokalizacji. Sprawdź inne miejsca.

Na blogu

Inspiracje i przewodniki po okolicy.